Money Clicker Game & Business Adventure

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 191.2 MB
  • Version 2.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Lion Studios
Kendi imparatorluğunuzu kurarak para kazabileceğiniz oyunda tüm zamanların en zengin yolculuğuna çıkabilirsiniz!

Zenginliklerinizi yerinde toplayabileceğiniz Money Clicker Game & Business Adventure oyununda tüm çağlarda büyüyebilir, zamanla çılgın bir iş adamı olabilirsiniz. Geliştirdiğiniz stratejilerle ve sıçramalarla kendi imparatorluğunuzu kurabileceğiniz bu oyunda iş dünyası için en büyük varlık siz olacaksınız!

Dilediğiniz zaman mola verebileceğiniz bu oyunda çeşitli işletmelerinizi yükseltmek için kazançlarınızı dokunarak kullanabilirsiniz. Paranızı dilediğiniz şekilde yatırımlarınızda kullanabileceğiniz gibi iş kulelerinizi yeniden inşa da edebilirsiniz. Üretken bir yaşam tarzına öncülük edeceğiniz oyunda işletmelerinizi yükseltmek ve paranın işleyişini sağlamak için tek dokunuşunuz yetecektir.

İş kulelerinizi yenilerken bile para kazanacağınız bu oyunda daha iyi ve daha çarpıcı kuleler yaparak görünümünüzü daha cazibeli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bilim adamları ile çalışarak zaman makinesi tasarlayacağınız oyunda tüm zamanların en iyi ve en zengin insanı olabilmek için kendi krallığınızı oluşturun.

Lider tablolarda yer alan iş seçkinleri arasına adınızı yazdırabileceğiniz bu oyunda her dönemin en ünlü para kralı olabilir, şöhret ve servetinizden söz ettirebilirsiniz. İş serüveninize başlayarak istediğiniz hayatı yaşayabileceğiniz Money Clicker Game & Business Adventure oyununu sizde cihazınıza yükleyin, Dünya'nın en zengin insanı siz olun!

 

 

 

Money Clicker Game & Business Adventure indir